KARY MUSTANG

AGROTURYSTYKA WIEJSKA W BUKOWINIE

WESELA

CHRZCINY

KOMUNIE

EVENTY

O nas

Kary Mustang” Agroturystyka znajduje się w miejscowości Bukowina gmina Biszcza w południowo-wschodniej części Lubelszczyzny.

             Mając na uwadze naszych klientów,  wybudowaliśmy lokal, składający się z restauracji, dużej, przestronnej i odnowionej sali weselnej (do 300 osób) oraz pokoi noclegowych dla gości. W każdym pokoju jest łazienka, telewizor jak również dostęp do Internetu.

          Na dużej przestrzeni zagospodarowaliśmy teren przylegający do lokalu i dzięki niemu powstał bardzo duży parking na samochody osobowe, busy i autokary. Połowę placu wypełnia duża altanka z grillem, boisko do piłki plażowej, duży park zieleni, skalniaki, oczko wodne z kładką łączącą oba brzegi w którym pływają żywe rybki, duży plac zabaw dla rozbrykanych dzieciaków, a nad tym wszystkim powiewa biało-czerwona flaga zamocowana na wysokim maszcie.

           Pięknie prezentuje się także  rekonstrukcja przejścia granicznego z czasów zaboru austryjacko- rosyjskiego, składająca się z dwóch budek wartowniczych, słupów granicznych z godłami obu państw, dużej tablicy przedstawiającej przebieg dawnej granicy oraz szlabanów i wszystko to w barwach i kolorach dawnych zaborców. Granicę w tamtych czasach wyznaczała przepływająca w bliskiej odległości rzeczka zwana złotką.

          Otaczająca nas przyroda będąca częścią roztocza zapewnia czyste i zdrowe powietrze (brak przemysłu). Pobliskie łąki są ostoją i siedliskiem dla wielu gatunków ptaków, lasy zaś  obfitują w grzyby,  jagody i zwierzynę łowną.

         W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka domków letniskowych, jeden pochodzący z 1960 roku, do których prowadzi kręta alejka obsadzona krzewami oraz pięknie wkomponowanymi latarniami oświetlającymi w nocy okoliczny teren.

Na parterze każdego z domków znajduje się przedpokój, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, hol oraz duży salon z klimatyzacją i tarasem. Na poddaszu sypialnie  oraz wspólna łazienka. Z tyłu budynków jest miejsce na zorganizowanie ognisk. Piękne widoki dookoła, spokój i miła atmosfera z pewnością zapewni duży komfort spędzenia wolnego czasu.

         Domki te to również idealne miejsce na różne imprezy okolicznościowe  takie jak: imieniny, komunie, chrzciny, osiemnastki czy spotkania towarzyskie nawet do 60 osób. Na dużym tarasie (około 24 m2) przylegającym do salonu można nawet zorganizować niewielką potańcówkę.   

          Dla miłośników zwierząt posiadamy stadninę koni rasy huculskiej, która z każdym rokiem się powiększa.

Przejazd ekskluzywną bryczką to wydarzenie dla pary młodej, które na długo pozostanie w pamięci, a i goście weselni będą mile zaskoczeni mogąc skorzystać z tak niecodziennej atrakcji. Miłośnicy jazdy w siodle mogą wybrać się na przejażdżkę drożyną,  którą w czasach zaborów przemierzali carscy żołnierze, a przy okazji zobaczyć „Perełkę Bukowiny” zabytkowy drewniany kościółek z 1675 r. ogrodzony drewnianym parkanem wraz z dzwonnicą.

 W okresie zimowym organizujemy kuligi dla dzieci i zorganizowanych grup, połączone z pieczeniem kiełbaski przy ognisku w pobliskim lesie.


Przewiń stronę w górę ↑↑↑
Copyright © 2024 ● karymustang.pl Website by Logo Gryczan.eu Gryczan.eu - Strony Internetowe